Підсумки роботи «Школи молодих політиків і дипломатів» та нагородження активних неофітів міжнародно-політичних студій, 16 березня

16 березня відбулось підвеження підсумків «Школи молодих політиків і дипломатів».
Спеціальність 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, кафедра міжнародних відносин, політичних наук і практичної філософії на чолі з професором Олегом Кузем.

В атмосфері дискусіі та дружнього спілкування у ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбулось нагородження найбільш активних неофітів міжнародно-політичних студій.

Дякуємо всім, хто присвячував свої суботні ранки дипломатії, політичному дискурсу та пройшов з нами всі заняття у Школі. Бажаємо вдалого складання НМТ та до зустрічі у ХНЕУ ім. С. Кузнеця у вересні 2024 року на спеціальності 291.

Як стверджувала назва однієї класичної французької постмодерної (антибуржуазної) стрічки – «Життя – це довга спокійна річка».