KUZNETS UNIVERSITY DAY: дискусія на тему “Політика – це життя” в місті Люботин

✨Наші виїзні профорієнтаційні заходи продовжуються. 18 квітня у рамках KUZNETS UNIVERSITY DAY представники ХНЕУ ім. С. Кузнеця відвідали місто Люботин.

Старший викладач кафедри міжнародних відносин, політичних наук і практичної філософії Антон Горбачов презентував факультет Міжнародних відносин і журналістики, розповів про освітні програми факультету і кафедр та особливості навчання.

З учнями була проведена дискусія на тему політики, етичних принципів, яких повинен дотримуватися політик, фундаментальних засад, на яких будується політика, а також обговорювалось багато інших тем, які стосуються політичного сьогодення і нашого життя.

Для тих, хто цікавиться міжнародними відносинами, політичними сенсами, дипломатією, суспільними комунікаціями є наша популярна освітньо-професійна програма за 291 спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»👌

Запрошуємо і чекаємо вас!