Проєкт «GUARD і Я. Обличчя війни» до 10-річчя відновлення Національної гвардії України за підтримки кафедри УСК

Східне оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України представило проєкт «GUARD і Я. Обличчя війни», який реалізується за підтримки нашої кафедри управління соціальними комунікаціями Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.

Проєкт створено до 10-річчя відновлення Національної гвардії України. Це серія інтерв’ю з нацгвардійцями, які день за днем наближають нашу Перемогу.

Перше — з бойовою медикинею Наталею Сагадієвою (позивний Матушка) — вже можна подивитись на ютуб-каналі Об’єднання.

Матушка родом з Луганщини, рятує життя бійців у складі 5 Слобожанської бригади Нацгвардії та мріє повернути свою малу батьківщину. Своїм прикладом вона щодня доводить: Луганськ — це Україна🇺🇦

Відео є на YouTube Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України