Освітні програми підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня

Дізнавайся більше про кожну освітньо-професійну програму ННІ Міжнародних відносин ХНЕУ ім. С. Кузнеця

#вступ2025

🎯Твоя мрія про кар’єру успішного економіста-міжнародника, бізнес-аналітика, митника, IT-менеджера, фінтех-експерта, відомого дипломата та про майбутнє лідерство починається ТУТ!

🌏ІНСТИТУТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ХНЕУ ІМ. С. КУЗНЕЦЯ – це:

✔️Сучасна дистанційна вища освіта в Харкові від ТОПового економічного ЗВО України🇺🇦
✔️Престижні акредитовані освітні програми бакалаврського та магістерського рівнів
✔️П’ять міжнародних програм двох дипломів з університетами Португалії, Італії, Словаччини, Литви, Польщі
✔️Бюджетні місця
✔️Доступна ціна контракту
✔️Можливо навчання в групах повністю на англійській мові
✔️Зіркові викладачі-практики та заслужені науковці
✔️Міжнародна мобільність
✔️Плідна співпраця з вітчизнями та зарубіжними лідерами галузями
✔️Кар‘єра під час навчання
✔️Платформа для власних ідей
✔️Трамплін для саморозвитку

✨Якщо ти амбітний і цілеспрямований, вивчаєш іноземні мови, мрієш про кар’єру в міжнародних компаніях, хочеш провести свої студентські роки в середовищі найкращих та побудувати успішну кар’єру, обирай престижні освітні програми інституту Міжнародних відносин ХНЕУ ім. С. Кузнеця!

✌️ТИ — ЗМОЖЕШ!

Контакти:

Директор (керівник) інститутуВолодимир Васильович Чернишов+380662468515
Заступник директора (керівника) інститутуІрина Георгіївна Яловега+380506786222
Заступник директора (керівника) інститутуКатерина Володимирівна Ларіна+380679344690

Ми в соціальних мережах: