Захоплююче філософсько-пізнавальне інтерв’ю з професором Олегом КУЗЕМ вже на YouTube-каналі!

Молодіжна організація інституту міжнародних відносин ХНЕУ імені Семена Кузнеця запустила новий ютуб-проєкт – «Інтерв’ю з викладачами», мета якого дізнатись багато нового цікавого та особистого про наших викладачів!

Ми відкрили цю рубрику захоплюючим та глибинним інтервʼю з харизматичним професором, доктором філософських наук, завідувачем кафедри міжнародних відносин і політичної філософії ХНЕУ ім. С. Кузнеця Олегом Миколайовичем КУЗЕМ.

Дивитись відео на YouTube⬇️

На годину часу ви зануритеся у філософський, історичний та політичний дискурс, концентрат думок, просвітницькі ідеї та світоглядні бачення Олега Миколайовича, зможете дізнатись більше про захоплення молодості, мрії, книги та шлях у професії, а також почути фундаментальні відповіді та несподівані поради на життєві питання від нашого талановитого викладача та природженого оратора.

Спілкування з Олегом КУЗЕМ – це невичерпне джерело цікавих філософських думок, неординарного погляду, гумору, пристрасті до справи та неочікуваних історій, які завжди захоплюють.

Обіцяємо, що ви отримаєте справжнє задоволення від цікавого та пізнавального контенту.

Приємного перегляду📚
Не забудьте підписатись на наш канал та поставити 👍