«Світом править не думка, а пристрасть»: інтерв’ю з професором Олегом КУЗЕМ

«Не праві ті мислителі, які вважають, що світом править думка. Насправді світом править пристрасть, і охолодження пристрасті веде до буденності» © Микола Бердяєв.

Це улюблена цитата доктора філософських наук, професора, завідувача кафедри міжнародних відносин і політичної філософії ХНЕУ ім. С. Кузнеця професора Олега КУЗЯ.

Про це та про інші цікавинки, філософські думки, вибір професії та бачення сучасного світу ми змогли дізнатись 10 жовтня під час ексклюзивного інтервʼю МО ННІ міжнародних відносин з Олегом КУЗЕМ у рамках нового проєкту «Інтерв’ю з викладачами».

Із всього масиву питань студентів ми відібрали найцікавіші та задали їх гостю разом з невеличким бліц-опитуванням.

Дякуємо Молодіжній орнанізації навчально-наукового інституту Міжнародних відносин за роботу над проєктом, дякуємо Олегу Миколайовичу за глибину та мудрість, дякуємо всім, хто доєднався та прийшов офлайн!

Повне відео буде незабаром на YouTube-каналі, ми доопрацюємо наш формат і продовжимо створювати цікаві заходи для студентів, щоб вони мали можливість краще дізнатись про своїх улюблених викладачів❤️