З Міжнародним жіночим днем!

🌷Вітаємо всіх жінок з Міжнародним жіночим днем! Не дивлячись на дискусійність свята, наміри відмовитись від нього та перенести в Україні на 25 лютого, поки цей день залишається святковим у нашому офіційному календарі. І хоча контекст 8 березня дещо змінився, це не привід залишити жінок без відвертих щирих слів. А привід відзначити та подякувати кожній.

Наші незрівняні! Бажаємо вам неймовірного кохання, впевненості у собі, внутрішньої сили, турботи про емоційний стан і ментальне здоров’я, особистої незалежності та свободи втілювати всі свої прекрасні мрії у життя. А також звісно краси, весняного настрою, сяючих від щастя очей, радісних піднесених моментів життя, невичерпного натхнення, чарівної усмішки на обличчі, мирного неба в Україні та, попри всі виклики, квітнути, зберігати ніжність і не втрачати романтики.

Хочемо сьогодні навести гендерну статистику, яка свідчить про те, що майже все на факультеті тримається на чарівних жінках.

Отже,
🌷3 з 4 кафедр факультету очолюють ЖІНКИ;
🌷58 осіб (80% від загальної кількості науково-педагогічних працівників) – ЖІНКИ;
🌷30 жінок працюють на кафедрі педагогіки, іноземної філології та перекладу;
🌷13 – на кафедрі управління соціальними комунікаціями;
🌷12 – на кафедрі міжнародних економічних відносин;
🌷3 – на кафедрі міжнародних відносин, політичних наук і практичної філософії;
🌷390 осіб, а це 60% від загальної кількості здобувачів вищої освіти на факультеті – ЖІНКИ.

🎊Перші у рейтингу серед здобувачів денної форми вищої освіти на першому бакалаврському рівні за результатами навчання у 1 семестрі 2023-2024 н. р. — це також талановиті, вродливі, відповідальні та розумні дівчата:

💟1 курс: Анастасія Сарвілова, спеціальність 061 Журналістика
💟2 курс: Поліна Гончарук, спеціальність 061 Журналістика
💟3 курс: Анна Чала, спеціальність 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
💟4 курс: Марія Нємєчева, спеціальність 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

✨Пишаємось вами, любимо, цінуємо та надихаємось кожною з вас! Зі святом❤️

З повагою,
Володимир ЧЕРНИШОВ