Вибори до студради гуртожитку

Ознайомитися з кандидатами до студенської ради гуртожитку №5 Ви можете тутстудрада у обличчах

Голосування триватиме до 9 ранку 23 жовтня.

Проходити буде онлайн за наступним посиланням – голосування за голову студради .

Нагадуємо! Щоб в гуртожитку був порядок, сміття виносилося, чергування розподілялися, пропуски видавалися, новенькі селилися, конфлікти вирішувалися, і навіть пральня працювала, а цікаві івенти проводилися, коменданта і деканату замало! Потрібна Ваша посильна допомога!

Тому в кожному гуртожитку є орган студентського самоврядування! Студентську раду обираєте Ви, щоби вона представляла Ваші інтереси перед адміністрацією ВНЗ, державними структурами (які воду то дають, то не дають, наприклад), вирішувала конфлікти між мешканцями гуртожитку, якщо такі виникнуть. Голосуємо!